Září 2012

Taken "Nový layout podle Tabis"

30. září 2012 v 20:57 | Tabis |  Layouty blogu
Tak je tu další layout! :D Bože fakt nevím co to do mě vjelo! :D Nejdřív mi umře kocourek, pak mi odemře pc a já mám přesto dobrou náladu?!

Tabi po Japonsku

28. září 2012 v 14:07 | (e)M-chan |  Japonsko


Omluvy, kecy s výmluvy.

15. září 2012 v 9:41 | Tabi Oppa! |  Kecy o ničem
Ach lásky moje, moc se omlouvám, že tu skoro nejsem. Jenže týden školy za mnou a já jsem úplně vyřízená... A příští týden jdu hned na praxi, do ČT. ==" Sem z toho úplně v hájí. Inu, jinak jsem v škole začala docela dobře - v pátek jsme psali z matiky a já dostala jedna... myslím že to je OK, na to jak zlomky nesnáším. :D Jinak náš třídní idol je fakt debil, ale jinak tam máme pár kluků co jsou v pohodě. Už teď tam mám pár holek, který jsou fakt suprácký! :D Ale to vás así nebere, inu, prostě moc nestíhám. Dneska jdu na oběd s Eni-chan a taky do Bubble! :D YEAH Okukovat kluky! :D Možná něco prřídá McMuffinek :) :D

"Say "Goodbye Leeteuk to next two years!"

8. září 2012 v 20:40 | Tabi Oppa! |  SuJu

Zdravím ELFky. Všimli jste si? Pokud ne, dávám vám sem banner kterým hodlám podpořit tento projekt. Chci ho šířit celosvětově, a proto až bude dopis přeložený do AJ, bude zveřejněný na twitteru a facebooku. Inu, zpět k banneru. Jak jsme řekla, chci tenhle projekt celosvětově propagovat, a aby bylo jak, musím vytvořit reklamu. Moje reklama je nic moc, protože si přeci jen s PS CS5 moc nerozumím, na rozdíl od PS CS3, tudíž starší verze, je mi milejší, nežli ta novější. Problém je, mám jen tuto a tak to musí zatím stačit. I tak doufám, že banner je trochu povedený, a proto žádám každou ELFku, která se tohoto projektu zúčastní a má blog či jinou webovou stránku (estranky, webnode, webgarden apod.…) nechť splní následující kroky:
První co po tobě budu chtít, abys na svůj blog zkopírovala toto >>> Ahoj! Jmenuju se (tvoje přezdívka) a účastním se/ propaguju projekt "Say: Goodbye Leeteuk to next two years.". Banner dělala >> Tabi << (Označ jméno i se šipkou a vlož odkaz na můj blog, případně na článek o projektu.). Tento projekt je pro našeho Biase/oblíbeného leader ze skupiny Super Junior!
Jako další bude přidání právě, nově přidaného banneru. Na svůj blog si můžete připsat co chcete, ale výše uvedené by tam být mělo, a nemělo by to být více upravené. Pokud progaujete, stačí jenom banner a odkazem na tento článek, nebo na ten s předešlým obrázkem. :)
Děkuju mockrát za pochopení ELFky. :)

A nyní už zmíněný Banner! :)


Always Waiting! LeeTeuk

2. září 2012 v 12:53 | Tabi Oppa!
"It's not an END, but an And!"
LeeTeuk ♥

Tuhle malou část blogu bych chtěla, alespoň prozatím, věnovat LeeTeukovi. Jsi nejlepší leader, kterého znám! Nerada to připouštím protože BIGBANG jsou pro mě vším, ale jsi lepší než G-Dragon. Máš dokonalej hlas, úžasný vztah k ostatním Super Juniorům, jsi jako opravdovej anděl! Není nic co bych ti vytkla! Ani trošku nevypadáš na svůj věk, tvůj úsměv mě vždycky úplně rozhodí a miluju tvoje sólo z Osaky(She)! Jsi prostě úžasnej, sladkej a všeljak talentovanej člověk! Tímto ti chci říct, i když to nejspíš nikdy číst nebudeš, že to tu bez tebe ty dva roky zvládneme a než se vrátíš, uděláme vše pro to aby jsi byl nejšťastnější človíček na téhle planetě! Budeš mít nové fanoušky, a doufám, že zvládneme i těch 50 miliónů i Sexy, Free and Single co sis přál k dnešku a mi je nestihly. Uvidíš, že až se vrátíš, bude tě čekat spousta úžasných překvapeních! Máme tě rádi! :)

BUDEME NA TEBE ČEKAT!
Always Waiting!
LeeTeuk